Priekšrocības un garantija

Kādas ir mūsu galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem un kāpēc Jūs varat uzticēt remontēt mums Jūsu tehniku? Pacentīsimies sniegt atbildes uz šo jautājumu.

Pirmkārt, vēlamies sākt ar to, ka visi mūsu meistari ir sava amata profesionāļi
Otrkārt, daudzi servisi grēko ar to, ka izmanto lētas ķīniešu rezerves detaļas, pat neinformējot par to savus klientus. Mēs izmantojam tikai oriģinālās rezerves detaļas, tikai retos gadījumos mēs izmantojam kopijas. Parasti kopijas ir nepieciešamas gadījumos, kad vajadzīgās detaļas vienkārši nav, tomēr mēs vienmēr saskaņojam ar klientu detaļu uzstādīšanu, informējot par visiem iespējamajiem riskiem.
Liekot oriģinālās rezerves daļas, mēs praktiski vienmēr dodam sešu mēnešu garantiju veiktajam remontam, ko nevar atļauties daudzas remontdarbnīcas.

Mēs cienām Jūsu laiku, tāpēc strādājam operatīvi – vairāk kā 80% remontdarbu mēs izpildām 15-30 minūšu laikā, tas ir, praktiski Jūsu klātienē. Savukārt ja remontu nav iespējams izpildīt ātri, tad mēs sakam taisnību un nemelojam, ka ir rezerves detaļas, un nepaņemam mobilo telefonu uz nedēļu vai mēnesi; nekad neklusējam pa telefonu un nepieciešamības gadījumā informējam par remontdarbu norisi.

Mūsu cenas ir stabilas, ja mēs esam nosaukuši cenu vienu reizi, tad nemainām to remontdarbu veikšanas laikā pēc pašu vēlēšanās. Jebkuri papildus pakalpojumi tiek saskaņoti ar jums, tiek sniegti izcenojumi un izskaidrots to lietderīgums.

Mēs vienmēr piedāvājam optimālu problēmas risinājumu, bet nevis piedāvājam šaubīgu pakalpojumu tāmi, kas ir samērā aktuāli datortehnikas un mobilās tehnikas sniegšanas jomā.

Īpaši svarīgi ir tas, ka mēs remontējam tehniku, bet nevis laužam un zogam to no mūsu klientiem (pa visu darbības laiku tas nav ne reizi gadījies).

Serviss nes pilnu materiālo atbildību par visu tehniku, kuru Jūs nododat remontā personīgi vai arī ko ir saņēmis mūsu meistars. Ja tehnika mūsu vainas dēļ: pazūd, tiek salauzta vai arī ar to vēl kaut kas notiek, mēs kompensējam Jūsu zaudējumus 100% apmērā. Laikam, galvenā mūsu uzņēmuma priekšrocība un vērtība ir kvalitatīvi paveikts remonts. Mēs cenšamies veidot ilgtermiņa attiecības ar katru mūsu klientu, bet ne tā, it kā mēs redzētos pirmo un pēdējo reizi, jo mēs vienmēr esam priecīgi par atkārtotu tikšanos.

Tāpēc, ja rodas problēmas: zvaniet, rakstiet, nāciet ciemos – mēs jums palīdzēsim!!