Telefonu remonts

Mobilā telefona bojājums ir nepatīkama situācija, kurā var nonākt jebkurš lietotājs. Mūsdienās ir grūti iedomāties dzīvi bez mobilā telefona un tāpēc gandrīz uzreiz ir nepieciešams kvalitatīvs un ātrs mobilā telefona remonts bojājumu gadījumos.

Servisa centrs Texmobile sniedz profesionālus mobilo telefonu remonta pakalpojumus, remontējot vispopulārāko ražotāju mobilo tehniku:
 - Apple,
 - Samsung,
 - Nokia,
 - HTC,
 - LG
 - Huawei

SALŪZA MOBILAIS? NERAIZĒJIES, Texmobile VIENMĒR PALĪDZĒS!

Mēs esam gatavi veikt jebkuras sarežģītības remontu, ieskaitot:
 - stikla/sensora maiņu,
 - displeja/ekrāna maiņu,
 - pogu remontu/maiņu,
 - skaļruņu remontu

Citu telefona aparātūras daļu remonts un atjaunošana – visos gadījumos mēs esam gatavi palīdzēt katru dienu no 8:00-19:00.

Mobilo telefonu remonts tiek veikts, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas (izņemot gadījumus, kad oriģinālo detaļu vienkārši nav). Garantija sākot no 3 mēnešiem (izņemot „ slīkušu” telefonu remontu). Pakalpojums „steidzams mobilā telefona remonts” ievērojami ieekonomēs Jūsu laiku, pie tam mēs neliekam uzcenojums neatkarīgi no steidzamības.

Šī ir unikāla iespēja ātri atdzīvināt jūsu telefonu. Telefonos tiek uzglabāts liels apjoms svarīgas informācijas, tamdēļ ātrais remonts ļaus nepārcelt svarīgas tikšanās un vienmēr būt pieejamam.

Ar katru dienu jebkuram telefonam palēnām pasliktinās akumulatora darba spējas, pēc mēneša lietošanas mobilā telefona „dzīvības ilgums” bez uzlādēšanas kļūst aizvien mazāks. Tomēr nesteidzieties pirkt jaunu telefonu. Šajā gadījumā alternatīvais risinājums ir mobilā telefona akumulatora nomaiņa.

Dažreiz problēmas rodas, telefonam saskaroties ar asiem un cietiem priekšmetiem vai raupju virsmu. Šie apstākļi neietekmē telefona darba spējas, tomēr ārējais izskats kļūst ne tik izskatīgs pat vienkāršākajam viedtālrunim. Šo problēmu var atrisināt, nomainot telefona korpusu vai tā daļas.

Runājot par mobilo telefonu programmatūras remontu, kas ir aktuāls daudzfunkcionālu viedtālruņu īpašniekiem, tad Jūs varat rēķināties ar mūsu palīdzību sekojošajos jautājumos:
 - atbloķēšana,
 - pārprogrammēšana,
 - programmnodrošinājuma atjaunināšana,
 - jebkuru sistēmas problēmu risināšana

Zvaniet vai rakstiet un mēs palīdzēsim salabot Jūsu dārgo mobilo telefonu vai viedtālruni!