+ 371 201-370-60

Telefonu aksesuāri - gan skaistumam, gan drošībai

Post Related ProductsTelefona maciņš pasargās no nepatīkamiem pārsteigumiem 


Telefons ir ilgtermiņa ieguldījums, kas nemaksā lēti, tādēļ ir svarīgi parūpēties, lai tas kalpo pēc iespējas ilgāk. Visticamāk, ikviens no mums ir saskāries ar situāciju, kad, steigā ņemot ārā telefonu no kabatas vai rokassomiņas, tas izslīd no rokām un nokrīt uz zemes. Labākajā gadījumā jūs tiksiet cauri ar vieglu izbīli un ar telefonu viss būs kārtībā, bet sliktākajā gadījumā telefona ekrāns vai aizmugures vāciņš būs ieplīsis un būs jāveic tā nomaiņa. Lai pasargātu sevi no nepatīkamiem pārdzīvojumiem, iesakām uzreiz pēc telefona iegādes parūpēties par skaistu un gaumīgu telefona maciņu, kas ne tikai pasargās jūsu telefonu pret triecieniem vai skrāpējumiem, bet arī labi izskatīsies. Dāmām piedāvājam skaistus telefona maciņus, kas vienlaicīgi kalpos kā bankas un atlaižu karšu glabātājs, bet tiem, kuriem patīk sportiskas aktivitātes, piedāvājam telefona maciņu sportam, kas ir uzliekams uz rokas un netraucēs veikt fiziskās aktivitātes, vienlaikus mērot sasniegtos rezultātus. 


Telefona vāciņi – iespēja noslēpt nolietojuma pazīmes 


Ja neesi ņēmis vērā mūsu padomu par savlaicīgu telefona maciņa iegādi vai arī, iespējams, tev nepatīk telefona maciņi, jo tad telefons somā vai kabatā aizņem vairāk vietas, iesakām izmēģināt telefonu maciņus. Silikona materiāls kalpos kā aizsargbarjera, pasargājot telefona aizmugurējo stiklu un stūrus no triecieniem, kā arī palīdzēs noslēpt jau esošās plaisas vai skrāpējumus uz aizmugurējā stikla. Ne mazāk svarīgs bonuss – telefona vāciņš var kalpot kā stila elements, kā arī draudzīgās cenas ļaus iegādāties vairākus vāciņus un mainīt tos, pieskaņojot vāciņa dizainu savam noskaņojumam vai apģērbam. 


Pārvietojoties ar auto, izmanto telefona turētāju!


Liela daļa no mums ikdienā pārvietojas ar auto. Telefons pārbraucienos ar auto ir neatņemama sastāvdaļa – gan kā navigācijas ierīce, gan arī ikdienas saziņai ar ģimeni, kolēģiem un draugiem. Bet, pārvietojoties ar auto, nevajadzētu aizmirst par jūsu un jūsu pasažieru drošību, tādēļ iesakām iegādāties kvalitatīvus un stabilus telefona turētājus, kas parūpēsies par to, lai jūs varat pārredzēt visu aktuālo satiksmes informāciju telefona navigācijā, nenovēršot uzmanību no ceļa, kā arī nepieciešamības gadījumā veikt zvanu, izmantojot brīvroku režīmu, kā to paredz ceļu satiksmes noteikumi. Telefona turētāju klāsts ir plašs, un katrs spēs  piemeklēt savam auto piemērotāko risinājumu, izvēloties turētājus, kas stiprinās pie auto priekšējā stikla vai paneļa virsmas. 


SIA Texmobile piedāvā plašu mobilo telefonu aksesuāru klāstu vienuviet – pasūti internetā vai ienāc pie mums veikalā un izvēlies savai gaumei visatbilstošāko!